Проблема водопостачання заміського будинку виникає у кожного,

хто обзавівся такого роду нерухомістю. Звичайно, можна встановити різні ємності та чекати, коли небесна канцелярія надішле вам подарунок у вигляді дощу. Взимку ж – джерелом водопостачання є лише талий сніг.

Уявили? А чи потрібні ці турботи? Все-таки надворі вже 21-е століття. Варто придивитися до сучасних систем водопостачання, благо, на сьогоднішній день вистачає різноманітних технічних ідей, підкріплених вдалим досвідом.

В принципі, водопостачання заміського будинку нічим не відрізняється від водопостачання будь-якої індивідуальної будівлі і тут існує можливість вибору та переваг.

Централізована система водопостачання – це централізовані водопровідні мережі від джерела водопостачання великої продуктивності, призначені для забезпечення водою населеного пункту. При вдалому збігу обставин, можливо, неподалік вашого будинку проходять магістральні мережі і тоді достатньо підключити свій трубопровід до магістрального водоводу.

Однак така система водопостачання має суттєві недоліки: як правило, централізоване водопостачання заміських селищ здійснюється лише у літній період для виключення заморожування системи. Якщо ж ви припускаєте користуватися водою весь рік, то крім самого трубопроводу холодної води вам необхідно буде прокласти і трубопровід теплового супроводу від будь-якого джерела тепла, скористатися кабелем, що гріє, або прокладати водопровідні труби на значній глибині (нижче промерзання грунту) для того, щоб взимку вода у трубопроводі не замерзла. Всі ці способи дуже затратні і часто неприйнятні.

У разі відсутності поблизу вашого будинку цілорічного централізованого водопостачання, набагато простіше, економічніше та надійніше використовувати індивідуальну систему водопостачання заміського будинку.

Буріння свердловини у Боярці, на фото реальні об'єкти нашої роботи та бурової установки. Замовляйте у нас буріння свердловин на воду та облаштування водопостачання у будинок – Ви залишитеся задоволені нашою роботою!

Буріння свердловини у Боярці, на фото реальні об'єкти нашої роботи та бурової установки. Телефонуйте нам і Ви залишитеся задоволені нашою роботою! Для всіх клієнтів, після виконання робіт з буріння свердловини, ми приготували пам'ятні сувеніри!

Бурова установка
Гідробуріння
Установка для буріння свердловин
Насосна станція
Водопостачання
Фільтр для води
Фільтр для води у зборі
Заглушка для фільтру
Готовність до виїзду на буріння
Можливість заїзду установки у важкодоступних місцях
Буріння виконується у зручному для замовника місці
Буріння свердловини закінчено
Заїзд малогабаритної установки через хвіртку 80 см
Підготовка до буріння свердловини
Процес буріння свердловини
Обсипка фільтра кварцовим піском
Фільтр із нержавіючої сталі
Встановлення фільтра
Пластикова заглушка для фільтру на воду

Исходный текст


Loading...