Наша фірма – це Ваша гарантія на роботи облаштування водопостачання та буріння свердловини!


Наша фірма – це Ваша гарантія на роботи облаштування водопостачання та буріння свердловини!

Існують фірми, які не оформлені належним чином (немає НП), їх контактні телефони змінюються щороку.

З появою різних проблем зі свердловиною чи водопостачанням люди не мають змоги звернутися до фахівців, які у них працювали. Такі фірми-«одноденки» пропонують ціни на порядок нижчі, ніж середня ціна і не можна бути впевненим у тривалій роботі Вашої свердловини та гарантійному обслуговуванні таких об'єктів.

Саме з такою проблемою ми зіткнулися цього року, виїжджаючи на ремонт свердловин та насосного обладнання. Часто нам доводиться переставляти насосне обладнання, оскільки були використані найдешевші матеріали, які не витримують потрібного тиску. Наноситься різний збиток, наприклад у вигляді затопленого приямка, в якому не ставився герметичний оголовок свердловини та ушкоджується автоматика. Буває, що не вистачає тиску для двоконтурного казана і неможливо нагріти воду. Ми намагаємося відновити свердловину, переробляємо та правильно встановлюємо насосне обладнання, після цього беремо свердловину на обслуговування та проводимо подальші консультації з усіх питань з експлуатації свердловини на воду.

Найчастіше при аналізі ціни послуги буріння свердловини клієнтів цікавить лише одне питання - вартість і цікавить, які матеріали використовують у роботі. Пам'ятайте, що заощадивши на якості, надалі доведеться заплатити в рази дорожче за ремонт чи відновлення свердловини.

Наша порада – вибираючи фірму для буріння свердловини на воду та обслуговування, цікавтеся документами, за якими надається гарантія на подальше обслуговування, це Ваше право!

Після закінчення роботи з буріння свердловини на воду наша фірма видає клієнту паспорт на свердловину (характеристику).

Исходный текст


Loading...