Ремонт свердловини на воду. Чи можливий ремонт діючої свердловини на воду?


Ремонт свердловини на воду.  Чи можливий ремонт діючої свердловини на воду?

Ми дамо короткий опис умов та методи усунення несправностей, заздалегідь попереджаємо, ґрунтуючись на багаторічній практиці роботи з буріння свердловини на воду. В інших випадках доводиться таки бурити нову свердловину.


Отже, mustang-aqua.com.ua може допомогти відремонтувати свердловину на воду, якщо:


1. діаметр труби від рівня землі до дубової заглушки одного діаметра;
2. діаметр труби не менше 110 мм; 3. довжина фільтра щонайменше 2 метра; 4. фільтр і всі його складові з нержавіючої сталі (сітка, дріт над і під сіткою, шурупи); 5. обсипання кварцовим піском; 6. труба різьбова бурова з товщиною стінки не менше ніж 5 мм;

Найчастіші неполадки, які наша фірма усуває:

- каламутність води, обумовлена ​​попаданням піску чи глини;

- Зменшення кількості води.

Все це вже є наслідком, а причини можуть бути різними. Їх виявляють під час проведення діагностики свердловини на воду:

- Пісок, що потрапив у трубу, можна вичистити вручну опусканням желонки до дна свердловини.

- Якщо поставлено заглушку на дні свердловини із сосни, а не дуба, вона згниває. Ми проводимо бетонізацію дна свердловини, щоб уникнути попадання піску в свердловину.

- При зниженні дебіту свердловини (зменшення кількості води) проводиться гідроудар желонкою або одягається герметичний оголовок та промивається свердловина водою всередині труби під тиском 8 бар.

- Багато буровиків з метою заощадити або виставити ціну за буріння свердловини дешевше встановлюють фільтр із поліпропілену. У подальшій експлуатації при виникненні перелічених вище ситуацій ця свердловина ремонту не підлягає. Такий фільтр не витримує тиск у 3 бари, тому промивання з тиском 8 бар неможливе. Гідроудар також призводить до пошкодження фільтра. Таку свердловину вже врятувати неможливо, і треба бурити нову. Тому така «економія» призводить до значних витрат надалі.

- Не всегда при проведении монтажных работ устанавливается герметический оголовок (также в целях экономии). В результате этого в трубу попадают грунтовые воды вместе с дождевой водой. Наши специалисты помогут вам и в этом случае – скважина раскачивается до чистой воды и устанавливается герметический оголовок для избежания повторения таких ситуаций.

- В процессе бурения скважины не всегда внимательно учитывается размер песка, выходящего из выбуренного отверстия и устанавливается неправильная марка сетки, фильтрующая песок. При неправильном выборе сетки из нержавейки скважина на воду начинает песочить через 1-2 года и остановить этот процесс невозможно. Единственным вариантом устранения песка в таком случае является опускание фильтровой колонны меньшим диаметром , но это приводит к уменьшению дебита скважины на 50%.


Від себе хочеться сказати і нагадати вам, дорогі наші клієнти, - скупий завжди платить двічі! Не можна економити та використовувати неякісні матеріали з надією на те, що свердловина на воду радуватиме вас багато років і не завдасть клопоту в процесі експлуатації!


Исходный текст


Loading...