Вигрібна яма – каналізація приватного будинку.


Облаштування каналізації для заміського будинку

Каналізація для заміського будинку не менш актуальне питання, ніж водопостачання!


Вигрібна яма в заміському будинку або на дачній ділянці - це каналізація, яка надасть вам додаткову умову комфорту, як і свердловина на воду або опалення, без якого важко уявити зручне життя сучасної людини.

Облаштування каналізації дає вам можливість встановлення сучасного санвузла, дозволить користуватися пральною машиною, встановити душову кабіну, а також раковину для кухні – тобто зробити ваше життя таким самим, як у місті.


Що ми пропонуємо?


По-перше, всім нашим клієнтам, які замовили та оплатили роботи з буріння свердловини на воду та облаштування водопостачання в будинок – доставку кілець
для вигрібної ями абсолютно безкоштовно!

(Доставка кілець здійснюється одночасно з доставкою кілець для облаштування водопостачання).

По-друге, ціни на роботи з облаштування каналізації - вигрібної ями дешевше, ніж у фірм, які займаються безпосередньо тільки встановленням кілець для вигрібної ями!

Ну і по-третє, ми також даємо гарантію на виконані роботи: кільця для вигрібної ями копаються і сідають вручну, траншея для підведення в будинок труби під каналізацію так само копається вручну!

При всіх роботах ми намагаємося мінімізувати область облаштування свердловин та вигрібних ям, щоб не руйнувати ландшафт вашої ділянки!

Нижче в таблицях наведено ціни на матеріали (бетонні кола, кришка) для вигрібних ям та окремо роботи для облаштування каналізації приватного будинку.

Діаметр кільця Вартість кільця Вартість кришки Вартість роботи
0,8 м 500 (жбі) 450 400
1,0 м 700 (жбі) 650 450
1,5 м 1000 (жбі) 950 600
2,0 м 1400 (жбі) 1350 1000
 

Викопування траншеї завглибшки:

- до 40 см - 50 грн/м;
- до 70 см - 70 грн/м;
- до 1.10 м - 90 грн/м.  

 

Ціни дійсні лише після виконання буріння свердловини нашою фірмою.


Исходный текст


Loading...