Підприємство виробляє буріння свердловин для води у важкодоступних місцях професійно з 2005 року. Досвід роботи фахівців з виконання буріння свердловини, Боярка, Київська область, Білогородка та весь Києво-Святошинський район з 1999 року і також у наступних населених пунктах – Боярка, Тарасівка, Забір'я, Жорнівка, Бобриця, с.Нове, Петрушки, Буча, Малютинка Крюківщина,Юрівка, Петрівське, Вишневий, Соф.Борщагівка, Петроп.Борщагівка, В.Поштова, Чабани, Білогородка, Бобриця, Круглик; Васильківського району – Васильків, Глеваха, Калинівка, Лип.Скиток, Кожухівка, Данилівка, Плисецьке.


Щорічно виконується понад 150 замовлень на буріння свердловин на воду по всій Київській області!


Водопостачання у будинку, подальше обслуговування свердловини. На виконані роботи та експлуатацію свердловини надається гарантія 2 роки. Ми несемо відповідальність за якісну роботу свердловини і протягом гарантійного терміну виробляємо обслуговування у разі несправностей у роботі свердловини.


Роботи з буріння свердловини для води виробляються без передоплати. Ви оплачуєте вартість свердловини згідно з нашим прайсом тільки після прокачування свердловин нашим насосом до чистої води і переконавшись, що зі свердловиною все гаразд і вона працює. Подальші послуги з водопостачання (установка насоса для води, автоматики, підведення води до будинку, врізання в систему водопостачання будинку) оплачуються окремо за попередньою домовленістю із замовником. Буріння свердловини виконується на глибину до 70 метрів (Полтавський та Бучацький горизонти), спосіб буріння – гідробуріння (з використанням води).


Телефонуйте, питайте, консультуйтеся, будемо раді допомогти вам - тел. 067-235-57-53


УВАГА!

Будьте уважні, вам можуть пропонувати дешевші варіанти фільтра з використанням оцинкованого чорного металу, які через 2-3 роки призведуть до появи іржі у воді, а потім і пісок з'явиться. Спроба заощадити на матеріалах фільтра призводить до незворотних наслідків та значно більших фінансових витрат у майбутньому – свердловину потрібно буде робити наново.

Є поліпропіленові фільтри для свердловин, але ці фільтри не пройшли випробування в нашій практиці, через свою неміцність і тому наша фірма їх не використовує!

На сьогоднішній день існує багато пропозицій буріння титаномагнієвих труб. Але при нарізанні різьблення на таких трубах ушкоджується покриття титаномагнієве, що також призводить до появи іржі в свердловині.


Після того, як свердловина для води готова, необхідно опустити насос відцентрового типу і як мінімум протягом 30 годин прокачати свердловину для повного очищення води від домішок, що залишилися, і розробки фільтрів для збільшення довговічності роботи свердловини.

При купівлі насосного обладнання потрібно враховувати параметри свердловини, які включають:
- дебіт свердловини – кількість води в м.куб./год;
- статичний рівень – постійний рівень води у свердловині;
- динамічний рівень – рівень води під час роботи насоса;
- глибина свердловини;
- Діаметр труби.

Исходный текст


Loading...